Perşembe akşamı İstanbul boğazının kenarında, boğaziçi köprüsünün altında enfes manzaralı Esma Sultan Yalısında ateş yürüyüşü etkinliği düzenledik. Katılımcılar uluslararası bir GSM firmasının yurtdışından gelen üst düzey yöneticileriydi. Katılımcıların tamamı yabancıydı. Finlandiya’da gelen özel bir Ateş Yürüyüşü ekibi ile ortak çalışma yürüttük. Onlar kendi müşterilerinin memnuniyetinden ve lüksünden sorumluydu biz de güvenliğinden. Neden ateş üstünde yürüme yapılıyor? 1) Korkularımızın üstüne gitmek. Bir şeyi korkmamıza rağmen yapabilmek. Cesaret korkuya rağmen eyleme geçmektir. Korkunun üstüne gidebiliyorsan cesursundur. Ateş yürüyüşü yapan ve korkmalarına rağmen korkularının üstüne giden insanlar bilinçlerini ödüllendirirken bilinçaltlarına da güçlü bir kayıt yapıyorlar. 2) Bu güne kadar ateşten buram buram korkan bedenimiz ateşle yüzleşip (belli bir dereceye kadar) kendini yakmayınca, orada kendi potansiyelinin farkına varıyor. Kendi başınıza kesinlikle denemeyiniz. 5 Şubat 2013

Şirket ve gruplara özel olarak düzenenlen ateşte yürüyüş seminerinde tüm katılımcılar ekibimiz yönetiminde 450 ile 800 derece arasında değişen kızgın kömürlerin üzerinde çıplak ayakla yürüyor.

ates_yuruyusu_semineri

‘İçindeki Lideri Ateşle’ sloganı ile bugüne dek pek çok kurum ve kişiye ateş üzerine yürüme organizasyonu gerçekleştirdik.

Ateşte yürüyüş seminerlerinde 1 ton odun önce yakılıp köz haline getiriliyor, ardından katılımcılar 700 santigrat dereceye varan közlerin üzerinde çıplak ayaklarla yürüyor.

Unutmayın ki,

İmkansız olan her şey, sadece birisi onu yapana kadar imkansızdır.

Ateş Yürüyüşü Organizasyonu için bize ulaşın: +90 (533) 059 48 92

Ateşte Yürüyüş Organizasyonumuzdan kareler;

Organizasyonda, tamamen deneyimli 12 kişilik ekibimiz görev almaktadır. Organizasyonun büyüklüğü ve küçüklüğüne göre bu sayı değişim gösterebilmektedir. Grubun proje lideri Hakan Mengüç’tür.
Organizasyon alanındaki hem güvenlik hem de konfor için ekibimiz titizlikle çalışma yürütmektedir.
Alan etkinlik günü sabahı kurulup, önce ekibimiz tarafından denemeler yapılmakta ve katılımcılar için güvenli, konforlu bir deneyim için tüm eksiklikler giderilmektedir.
Ateş yürüyüşü bir insanın hayatı boyunca nadir deneyimleyebileceği bir organizasyondur ve kişiler hayatı boyunca bu organizasyonu hatırlarlar.

Ateş Yürüyüşü Organizasyonu için bize ulaşın: +90 (533) 059 48 92