Kalbin temizse hikayen mutlu biter!

İletişim

Her türlü etkinlik, genel katılıma açık seminerler, söyleşi, imza günü, online webinar ve AVM etkinlik talepleri için:

Tel: +90 (533) 059 48 92+90 (530) 153 43 85 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 1. Özlem says:

  Merhabalar Hakan bey üniversitemizdeki seminerinizden bir akademisyen olarak çok etkilendim. Kendinizi bu yaşta bu kadar çok geliştirmeniz beni şaşırttı. Umudum ülkemiz gençlerine örnek olmanız.

  HM: Merhaba Özlem Hanım, çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için, mutlu oldum.

 2. Sinem Özel says:

  Merhabalar ODTÜ’de seminer vermenizi çok istiyoruz. Osmangazi Üniversitesindeki arkadaşlarım seminerinizi anlata anlata bitiremedi, yani kısaca ODTÜ’ye bekliyoruz.

  HM: Merhaba Sinem Hanım uygun bir zamanda biz de gelmeyi çok isteriz.

 3. Nazlı Özsoy says:

  Merhaba Hakan bey,
  Psikiyatristim sizden destek almamı önerdi, size nasıl ulaşabilirim?

  HM: Merhaba Nazlı Hanım, öncelikle bilmenizi isterim ki psikiyatrik veya psikolojik bir destek vermiyoruz, fakat bireysel gelişiminize katkıda bulunacak programlarımıza katılabilirsiniz, sanırım Psikiyatriniz de bu amaçla yönlendirdi. Teşekkürler. Bilgi almak için: Tel: +90 (533) 059 48 92 – +90 (530) 153 43 85

 4. Nejdet says:

  Merhaba. Bazı videolar çıkmıyor ve çalışmıyor. Tekrar düzenleyebilirmisiniz. Kolay gelsin.

  HM: Merhabalar, inceleyip düzelteceğiz. Ayrıca http://www.youtube.com/hakanmenguc ya da http://www.instagram.com/hakanmenguc adreslerini takip edebilirsiniz. Teşekkürler.

 5. batuhan says:

  Merhabalar ;
  Bloğunuzu ilgi ve merakla takip etmekteyim , buradaki paylaşımları kaynak göstererek , kişisel blog vb. alanlar’da paylaşma izni var mı acaba? Danışmak istedim , başarılarınızın devamını diler,saygılar sunarım.

  HM: Merhaba Batuhan, kaynak göstererek tabii ki paylaşabilirsin. Sevgiler.

 6. Özge says:

  Hakan Bey bir arkadaşım sizin zoom üzerinden online programınıza katılmış ve çok memnun kaldığını söyledi. Nereden öğrenebilir ve katılabiliriz?

  HM: Tel: +90 (533) 059 48 92 – +90 (530) 153 43 85 ilgili numaralardan bize ulaşırsanız arkadaşlarımız size gerekli bilgiyi verecektir. Teşekkür ederiz.

 7. Melisa says:

  Merhaba, geçen sene kampınıza katılmıştım ve hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim. Her sene kampınıza katılmak isterim ve herkese bu eşsiz deneyimi öneririm, çok teşekkürler. Almanya Köln’den sevgiler.

 8. Kenan says:

  Ferhat Atik ile birlikte yaptığınız online zoom programına katıldım. Gelişmeme ve hayatımı değiştirmeme çok büyük katkısı oldu. İyi ki varsınız, lütfen bu programalara devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir