Kalbin temizse hikayen mutlu biter!

İletişim

Her türlü etkinlik, genel katılıma açık seminerler, söyleşi, imza günü, online webinar ve AVM etkinlik talepleri için:

Tel: +90 (533) 059 48 92+90 (530) 153 43 85 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve her türlü sorunuz için bize ulaşın:

Tel: +90 (533) 059 48 92 

+90 (530) 153 43 85 

13 Comments

Kendiniz ekleyin →

 1. Özlem says:

  Merhabalar Hakan bey üniversitemizdeki seminerinizden bir akademisyen olarak çok etkilendim. Kendinizi bu yaşta bu kadar çok geliştirmeniz beni şaşırttı. Umudum ülkemiz gençlerine örnek olmanız.

  HM: Merhaba Özlem Hanım, çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için, mutlu oldum.

 2. Sinem Özel says:

  Merhabalar ODTÜ’de seminer vermenizi çok istiyoruz. Osmangazi Üniversitesindeki arkadaşlarım seminerinizi anlata anlata bitiremedi, yani kısaca ODTÜ’ye bekliyoruz.

  HM: Merhaba Sinem Hanım uygun bir zamanda biz de gelmeyi çok isteriz.

 3. Nazlı Özsoy says:

  Merhaba Hakan bey,
  Psikiyatristim sizden destek almamı önerdi, size nasıl ulaşabilirim?

  HM: Merhaba Nazlı Hanım, öncelikle bilmenizi isterim ki psikiyatrik veya psikolojik bir destek vermiyoruz, fakat bireysel gelişiminize katkıda bulunacak programlarımıza katılabilirsiniz, sanırım Psikiyatriniz de bu amaçla yönlendirdi. Teşekkürler. Bilgi almak için: Tel: +90 (533) 059 48 92 – +90 (530) 153 43 85

 4. Nejdet says:

  Merhaba. Bazı videolar çıkmıyor ve çalışmıyor. Tekrar düzenleyebilirmisiniz. Kolay gelsin.

  HM: Merhabalar, inceleyip düzelteceğiz. Ayrıca http://www.youtube.com/hakanmenguc ya da http://www.instagram.com/hakanmenguc adreslerini takip edebilirsiniz. Teşekkürler.

 5. batuhan says:

  Merhabalar ;
  Bloğunuzu ilgi ve merakla takip etmekteyim , buradaki paylaşımları kaynak göstererek , kişisel blog vb. alanlar’da paylaşma izni var mı acaba? Danışmak istedim , başarılarınızın devamını diler,saygılar sunarım.

  HM: Merhaba Batuhan, kaynak göstererek tabii ki paylaşabilirsin. Sevgiler.

 6. Özge says:

  Hakan Bey bir arkadaşım sizin zoom üzerinden online programınıza katılmış ve çok memnun kaldığını söyledi. Nereden öğrenebilir ve katılabiliriz?

  HM: Tel: +90 (533) 059 48 92 – +90 (530) 153 43 85 ilgili numaralardan bize ulaşırsanız arkadaşlarımız size gerekli bilgiyi verecektir. Teşekkür ederiz.

 7. Melisa says:

  Merhaba, geçen sene kampınıza katılmıştım ve hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim. Her sene kampınıza katılmak isterim ve herkese bu eşsiz deneyimi öneririm, çok teşekkürler. Almanya Köln’den sevgiler.

 8. Kenan says:

  Ferhat Atik ile birlikte yaptığınız online zoom programına katıldım. Gelişmeme ve hayatımı değiştirmeme çok büyük katkısı oldu. İyi ki varsınız, lütfen bu programalara devam edin.

 9. Derya says:

  Yaşadığımız fâni dünyayı gerçek gibi kabul edip adapte olmuş durumdayız.Hakan bey sizin ruhen sağladığınız katkılar tarifi yok, anlatırken yaşıyorsunuz.Annem kanser hastasıydı hayatımın anlamı vefat etti ve vefatından önce sizi tanıma fırsatını buldu çünkü sizi sürekli dinlediğim için birşekilde moralli olmam gerekiyodu sizden hep destek aldm ışık oldunuz çoğu zaman Allah razı olsun,sizede heryer Aydınlık olsun…

 10. Meryem says:

  Merhabalar kitaplarinizin hepsini okudum sizde kendimi gördüm sakın pozitif yaklaşımınız inancınız sizinle çoook tanışmak isterim sizi tebrik ediyorum basarilarinizin dahada güzel olacağına inanıyorum

 11. Gülkibar Alkan-Kirilmaz says:

  Merhaba Hakan bey,

  Online webinarlara yurtdışından da katılmak mümkün mü acaba?
  Prosedür nedir…

  Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

 12. İletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de arayabilirsiniz

 13. Çiğdem sonbudak says:

  Merhaba Hakan bey kitaplarınızla yeni tanıştım fakat o kadar etkilendimki nasıl anlatacağımı bilmiyorum.kendi içimle bir yolculuğa çıktım bile .ben ben neyim kitabınızın İngilizce versiyonunu almak istiyorum nasıl temin edebilirim yardımlarınızı rica ediyorum sevgiler
  Çiğdem

  Öğrendiklerimi paylaşmak için gerekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir