Kalbin temizse hikayen mutlu biter!

Suyun Hafızasının Olduğunu Biliyor muydunuz?

Hayatımızın başında; daha cenin iken vücudumuzun %99’u sudan oluşur.Bu bebek dünyaya geldiği gün vücudunun yüzde 80’i sudan oluşur. Beş hafta sonra bu oran yüzde 70’e iner. Yaşlandıkça bu oranda değişmeler olur.

Çok ilginçtir ki, dünyamızında %70’i sudan oluşmaktadır.

Aşağıda izleyeceğiniz video su üzerine yapılan yeni araştırmalardan biridir ve böylece Suyun hafızası olduğunu kanıtlanmıştır.

Bu en temel düzeyde bize okuduğumuz, öğrendiğimiz, duyduğumuz, gördüğümüz her şeyin vücudumuza kaydolduğu ve vücudumuza etki ettiğini kanıtlar.

Doktorların bile hastalarına sürekli morallerini yüksek tutmaları, sevdiği şeyleri yapmalarını telkin etmelerinin altında, aslında yaptığımız, gördüğümüz, duyduğumuz vs. herşeyin hücresel bazda kayıt yaptığı ve/veya kayıtları tamamen etkilediğini tespit etmelerindendir. Kanseri yenmiş insanların -özellikle ünlülerin- çoğu kanseri nasıl yendikleri üzerine kitap yazmışlardır. Ve hepsinde olan ortak özellik, hayatlarını değiştirmeleri, olumsuz insanlar ve yerlerden uzaklaşıp, sevdiği şeyleri yapmaları ve pozitif bir ruh haline bürünmeleri olarak açıklanabilir ve zaten kendileri de bu şekilde açıklamışlardır.

Özellikle seminerlerime katılan insanlar, öğrettiğim uygulamalarla hemen, daha seminer bitmeden bunun etki gücünü %95 oranında görüp uygulayabiliyorlar ve ben de bunu istiyorum.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan The Guitar filmi yukarıdaki yazdığım yazıların doğruluğunu  kanıtlar niteliktedir ve izlemenizi tavsiye ederim. Filmde Melanie (Melody diyor kendisine) adlı bir kadın gırtlak kanseri olduğunu ve 2 ay ömrü kaldığını öğreniyor ve film tam olarak burada başlıyor, gerisini anlatmıyorum :)

Şimdi aşağıdaki suyla ilgili videoyu izleyelim.