Kalbin temizse hikayen mutlu biter!

Siz sigaradan daha güçlüsünüz, bugün bırakın

Sigara, insanlığın en büyük belalılarından biri.
Yıldız Teknik Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’de 20 milyon kişi sigara içiyormuş. Ne büyük bir sayı!

Sigarada içenlerin yanlış inançlarından biri de nikotinin çok güçlü bir bağımlılık maddesi olduğu…

Sigara bir bağımlılıktır ama nikotin bağımlılığı sanıldığının aksine vücuttan üç günde tamamen atılır. Üç günden sonra çektiğinizi acı ve yoksunluk, psikolojik yoksunluktur. Bu yüzden sigara içenlerdeki en büyük yanlış inanç, sigara bırakıldıktan sonra aylarca nikotin ihtiyacı çekileceğidir.

Sigarayı bugün bırakmak istiyorsanız korkmayın, üç gün rahatlıkla dayanabilirsiniz. Nikotinin vücudunuzdan atılması için bol su için.

Nikotin bağımlılığı o kadar da güçlü değildir, insanları uykusundan uyandırmaz. Dokuz saatten başlayan uzak seyahatlerimde hep şunu düşündüm, uçaktaki bunca tiryaki sigarasızlığa nasıl oluyor da dayanabiliyordu?..

 

Korkmayın, siz sigaradan daha güçlüsünüz.

Şimdi bırakın, hem kendinize hem ailenize büyük bir HEDİYE vermiş olun!

Çok sayıda bağımlının yalnızca üç seansta sigaradan tamamen kurtulmasını sağladım. Danışanlarımın çoğu asla bırakamayacağını söylüyordu fakat hepsi kendi içindeki gücü fark etti ve sigarayı bıraktı.

Lütfen siz de kendi gücünüzün farkına varın, kendinizi hafife almayın. Başvurduğunuz yöntem her ne olursa olsun bilin ki bu güç sizde var. Başarabilirsiniz!

Hoşçakalın.