Kalbin temizse hikayen mutlu biter!

Ney

Hakan Mengüç’ün 150 bine yakın satan “Ben Ney’im” kitabı ve YouTube’da 10 milyondan fazla izlenen “Silent Cue” ney videosundan sonra bizden ney almak isteyen birçok okurumuz oldu.

Biz de sizler için Türkiye’nin en iyi ustaları ile çalışıp, tamamı el işçiliği ile hazırlanmış en kaliteli, 1. sınıf neyler hazırladık.

Özel Kamışlar Seçiliyor!

Doğada ney yapımına uygun kamış bulmak çok zordur. Ne yapımına uygun kamışlar arasında da kaliteli kamışlar nadir çıkar. 10 bin kamış içinde birinci sınıf kalite kamışlar belki 30-40 tanedir.

Size özel kamışlar bizzat Hakan Mengüç tarafından seçilmekte, denenmekte ve test edilmektedir.

Kamış toplayıcılarından gelen kamışları bizzat seçiyor ve kontrol ediyoruz!

Özel Yapım başpareler

Neyin sesinin daha kaliteli çıkmasını sağlayan ve ağız kısmına takılan parçaya başpare denmektedir. Başpareler bize özel üretilmektedir. Sıkma kehribar ağacı ve iç kısmında birinci kalite manda boynuzu kullanılmaktadır.

Bize özel üretilen başparelerden örnekler

PARAZVANE

Parazvane neyin alt ve üst kısmına takılan ve düştüğünde, darbe aldığında çatlamasını önleyen parçadır.

Bize özel iki farklı desenli parazvane üretilmektedir ve bu desenler bizim tasarımımızdır. Parazvanelerimiz Alman gümüşünden yapılmaktadır.

Özel Tasarım Ney Çantası

Neyin korunması, muhafaza edilmesi ve rahatça taşınabilmesi için çanta çok önemlidir. İstanbul’un tanınmış çanta ustalarına bize özel ney çantası yaptırdık.

İmzalı Neyler

Her parçası özel üretim ve el işçiliği olan neyler son aşamada Hakan Mengüç tarafından denenmekte ve test edilmektedir. Test edip onaylanan neyler imzalı bir şekilde gönderilmektedir.

isme imzalı “ben ney’im” kitabı hediye

Ney satın alanlara, Hakan Mengüç’ün isme imzalı “Ben Ney’im” ney kitabı hediye ediliyor.

Ulaşım ve Kargo

Özel korumalı kılıf ile Avrupa, Amerika ve dünyanın her yerine neyleri güvenli bir şekilde kargo ile ulaştırıyoruz.

Özel üretilmiş ve her parçası el işçiliği ile yapılan neylerimizi satın almak için: +90 (530) 153 43 85 

Ömür Boyu Garanti

Kargo ile size ulaşan neylerde kırık, çatlak vb. sorunlar çıktığında ya ücretinizin tamamını geri iade ediyoruz, isterseniz de yeni bir tane gönderiyoruz.

Neylerimize ömür boyu garanti veriyoruz, memnun kalmadığınız neyleri (kargo ücreti size ait olmak üzere) ömür boyu değiştirme garantisi veriyoruz.

Sipariş vermek için:  +90 (530) 153 43 85 

 1. Esra says:

  Neyim geldi size çok teşekkür ederim her şeyi düşünmüşsünüz. Yağından gül kokusuna kadar her şey çok kaliteli. Neyime de bayıldımmm

 2. Nevin says:

  Neyimin bu kadar güzel çıkacağını düşünmemiştim. iyi ki varsınız. ayrıca telefondaki beyefendi de satın aldığım andan teslim anına kadar hep ilgili davrandı. teşekkürler

 3. Lale Şahinöz says:

  Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizden aldığım ney en iyi dostum oldu. Ayrıca çantanızın tasarımını ve içinden çıkan gül yağını çok beğendim. İyi ki varsınız.

 4. Erdicem says:

  Merhaba hocam, bir konuyu merak ediyorum. Youtube de paylaştığınız “Sufinin Yolcuğu” adlı eserin notalarını nereden bulabilirim veya solfejini. Sırf bu video için neye başlayacağım. Hali hazırda 2 enstrüman çalabiliyorum. 3.olarak bir üflemeli çalgı olsun istedim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 5. Merhaba Sufinin Yolculuğu benim doğaçlama üflediğim bir eser. Onu o an içimden gelen hislerle üfledim. O yüzden notaları yok. Teşekkürler.

 6. Ahmet Şahin says:

  ALDIĞIM NEYDEN MEMNUNUM. GÜNÜN HANGİ SAATİ ARASAM SİZE ULAŞABİLİYOR OLMAK GÜVEN VERİCİ. BAŞPARE İLE İLGİLİ SORULARIMI ASİSTANINIZ BÜYÜK BİR SABIRLA CEVAPLADI. TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir