Hakan Mengüç ile Birebir ve Telefonda Koçluk

İkili ilişkilerde çok mu fedakarsınız?

Genel olarak ‘hayır’ deme problemi mi yaşıyorsunuz?

Yetenekli olduğunuzun farkındasınız ama motivasyon eksikliği mi çekiyorsunuz?

Birçok işe başlıyor ama yarım mı bırakıyorsunuz?

Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar sizi hala rahatsız mı ediyor?

Bir şeyin bilinçaltında sizi engellediğini mi düşünüyorsunuz?

yasam koclulugu istanbul

Bilinçaltınızda bir şeyin sizi engellediğini düşünüyor ve nasıl değiştirebileceğinizi bilmiyorsanız, size bu konuda biz çözüm sunabiliriz.

Hakan Mengüç size telefonda koçluk yöntemiyle yardımcı olabilir. 

+90 (530) 153 43 85 nolu numaradan Can Bey’e ulaşıp, gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Neden Telefon Koçluğu?

Dünya’da koçluk çalışmalarını %70’nin telefonda yapıldığını biliyor muydunuz? Koçunuzdan danışmanlık almak için işten izin almanıza, trafikte beklemenize, arabanıza park yeri aramanıza gerek kalmaz! Mesafeler problem olmaz.
Bazı insanlar yüz yüze paylaşımdan ziyade telefonda daha açık olabilmekte ve yüz yüze anlatmaktan çekineceği problemlerini telefonda daha rahat dile getirebilmektedir.

Hakan Mengüç’ün danışanlarının büyük bir kısmı dünyanın birçok yerinden kendisi ile telefon koçluğu şeklinde çalışmaktadır.

Hakan Mengüç Hakkında Ne Dediler?

hakan-menguc-doktorum

Hakan Menguc seminerleri nedir?

hakan-menguc-universite

Bilgi: Koçluk 29.06.2013 tarih ve 28692 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde resmi bir meslek olarak kabul edilmiştir. Hakan Mengüç Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun belirlediği standartlarda koçluk eğitimi alarak, bu mesleği yasal olarak yapmaktadır.
Hiçbir çalışma tedavi ve teşhis amaçlı değildir. Tedaviyi sadece ilgili alandaki uzman tıp doktoru yapabilir. Koçluk akıl ve ruh sağlığı iyi olanlara yöneliktir. Telefonda koçluk ve birebir koçluk için arayanlar, danışmanlık seansının tedavi ve teşhis olmadığını ve akıl sağlıklarının yerine olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılırlar.