Hakan Mengüç ile Koçluk

kocluk coaching

İkili ilişkilerde çok mu fedakarsınız?

Genel olarak ‘hayır’ deme problemi mi yaşıyorsunuz?

yalniz_kadin
Yetenekli olduğunuzun farkındasınız ama motivasyon eksikliği mi çekiyorsunuz?

Birçok işe başlıyor ama yarım mı bırakıyorsunuz?

Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar sizi hala rahatsız mı ediyor?

daha_mutlu
Bir şeyin bilinçaltında sizi engellediğini mi düşünüyorsunuz?

yasam koclulugu istanbul

Bilinçaltınızda bir şeyin sizi engellediğini düşünüyor ve nasıl değiştirebileceğinizi bilmiyorsanız, size birebir koçluk ile yardım edebiliriz.

Birebir koçluk almak için İstanbul’a gelme durumunuz yoksa telefonda koçluk alabilirsiniz. Bize ulaşmak için hakanmenguc@gmail.com ‘a mail atabilirsiniz. Mailinizi bizzat Hakan Mengüç cevaplayacak.

hakan-menguc-doktorum

Kısaca Hakan Mengüç

Hakan Mengüç Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim gördü, ardından Güney Afrika Cumhuriyeti’nde ‘Hayvan Davranışları, Rehabilitasyonu ve Bilinçaltı’ üzerine eğitim aldı.

Küçüklüğünden itibaren tasavvuf ile ilgilendi, Şems-i Tebriz’in diyarı Tebriz ve Tahran’da ‘Mevlana Terapi’ ve Tasavvuf üzerine eğitimler alarak kendini bu alanda geliştirdi. Osmanlıca, Arapça ve Farsça okuyabilmekte, yazabilmektedir. İyi derece Ney üflemekte ve piyano çalmaktadır.

Yaşam Koçluğu, NLP üzerine uzman eğitmenlik sertifikalarına sahip Hakan Mengüç’ü Facebook’ta 1 milyon 600 bin kişi takip etmektedir.

Hakan Menguc seminerleri nedir?

Hakan Mengüç’ten birebir koçluk ya da telefon koçluğu almak istiyorsanız hemen hakanmenguc@gmail.com ‘a mail atabilirsiniz. 24 saat içinde size dönüş yapacağız.

(24 saat içinde dönüş yapamadıysak eğer şehir dışı veya yurtdışı seminerinde olabiliriz, anlayışınız için teşekkürler.)

hakan-menguc-universitehakan_menguc_eksi

 

Bilgi: Koçluk 29.06.2013 tarih ve 28692 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak Türkiye Cumhuriyeti Devletinde resmi bir meslek olarak kabul edilmiştir. Hakan Mengüç Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun belirlediği standartlarda koçluk eğitimi alarak, bu mesleği yasal olarak yapmakta ve fatura kesmektedir.
Hiçbir çalışma tedavi ve teşhis amaçlı değildir. Tedaviyi sadece ilgili alandaki uzman tıp doktoru yapabilir. Koçluk akıl ve ruh sağlığı iyi olanlara yöneliktir.