Kalbin temizse hikayen mutlu biter

Kalbin temizse hikayen mutlu biter

Yeni kitabımız “Kalbin temizse hikayen mutlu biter” 17 Aralık tarihi itibariyle yayında. Kitabı satın almak için bu bağlantıya tıklayın.

Hiçbir karşılaşma tesadüf değildir. Şu anda bu satırları okumanın tesadüf olmadığı gibi, benim Afrika’nın ücra bir köşesinde bir sufiyle karşılaşmam ve ondan öğrendiklerimi bu kitapta anlatmamın tesadüf olmadığı gibi.

“Dert insana daima yol gösterir.” der Mevlana. Önemli olan yolu yürümekten vazgeçmemek. Yolda olan için “umut var” demektir. Kader her an yeniden yazılır çünkü.

Kiminle ne zaman karşılaşacağını, neyi ne zaman bulacağını bilemezsin. Bazen istediğin şeyi aramakla bulamazsın ama bulanlar arayanlar olmuştur. Ve arayanlar hep bulmuştur der Sufiler. Mevlana’nın dediği gibi “sen yola çık yol sana görünür.”

Yoluma ortaklık eden hocalarımın ilhamıyla karşına çıktığım bu kitapta sıkıntılarından kurtulman, ilişki problemlerini çözmen ve hayata daha olumlu bakman için sufilerin pratik önerilerini sunuyorum. Bu öğretiler bugüne kadar onbinlerce insana yardımcı oldu, sana da olacağına inanıyorum.

Şunu sakın unutma yol arkadaşım, kaç yaşında olursan ol, başından ne geçmiş olursa olsun; Kalbin temizse hikayen mutlu biter.

İyi beni bulur.

 

Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç Kalbin temizse hikayen mutlu biter. & Hakan Mengüç

3
  İlgili Yazılar
  • No related posts found.

Yorumlar

  1. Cəmilə  Şubat 15, 2019

    Salam. Mən kitabınızı yeni aldım. Çox gözəl kitabdı. Əllərinizə ve ürəyinizə sağlıq. İnşaııah Azərbaycanda da seminarlarınız olar.

  2. Duygu Tutal  Mart 30, 2019

    Bu Kitabı tesadūfen bir arkadasimin tavsiyesi ūzrine aldım ve iyiki de almisim.Bana kafamda oturtamadığım bildiğim ama Puzzle lerini dogru yerlestiremediğim hayatımda cok yardımcı olmaya başladı bile.Bu Kitabi defalarca Okuyacağım yani bir defaya mahsus değil. Tesadūf değildir hiçbirşey , Ben sizi keşfettim ve cok mutlu oldum :) . Yūreğinize Saglik Hakan bey. Insallah birgūn tanışma fırsatim olur sizinle! Izmire nezaman gelirsiniz tekrar? Katılmayı cok isterim Seminerlerinize. Bilgi için Email adresimi veriyorum. yduygututal@ gmail.com görūşmek dileğiyle.

  3. Güler  Mayıs 2, 2019

    Salam mənə kitabınızın hədiyyə edə bilərsizmi? Bəlkə bu qaranlıq yolumda aydınlıq olar

Yorum Ekle